0

Jackowski o upadku rządu PiS: Będzie chciał się EWAKUOWAĆ!

Share

Jasnowidz Jackowski podzielił się swoją kolejną wizją. Tym razem zobaczył koniec rządu PIS? Zdaniem człuchowskiego Nostradamusa “rząd będzie chciał się ewakuować”.

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Swoją popularność zdobył, gdy pomagał służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw. Mężczyzna od lat prowadzi kanał w YouTube, gdzie dzieli się swoimi wizjami. 59-latek także zajmuje się poszukiwaniami zaginionych osób.

Ostatnio jasnowidz podzielił się swoją kolejną wizją. Niestety nie ma dla nas dobrych wieści. Jackowski mówił o przyszłości Polski. Stwierdził, że możemy spodziewać się dwóch scenariuszy.

Kiedy się skupiałem, miałem dwa poczucia. Jedno poczucie bardzo istotne — mam wrażenie, że na świecie szykują się dwie możliwości, dwa scenariusze. […] Pierwszy scenariusz dotyczy Polski. Mam wrażenie, że Polska jest międzynarodowym przyczółkiem dla NATO. […] Jeżeli konflikt na Ukrainie miałby się spotęgować, to Polska jest przyczółkiem do ewentualnych działań w tym konflikcie. […] Jako jasnowidz mam przeczucie, że dowiemy się o tym, że Polska się na coś zgodziła, ale dowiemy się o tym, dopiero gdy zacznie się coś dziać. – powiedział.

Podczas wizji zobaczył także … upadek rządu PIS. Zdaniem Jackowskiego wkrótce dojdzie do kolejnego wielkiego konfliktu w Zjednoczonej Prawicy, co może doprowadzić do “ewakuacji” rządu.

Nie mówię, że teraz, ale za jakiś czas w rządzie obecnym narośnie konflikt o jakąś ustawę albo o poprawkę do ustawy. Jedna frakcja z tej koalicji rządzącej będzie stawiała warunki, wręcz weto do tej ustawy lub poprawki i to może być sygnałem pierwszym do tego, że ten rząd będzie chciał się ewakuować. A to już będzie oznaczało, że ten rząd zrobił wszystko, co miał zrobić i nie będzie chciał w tym dalej uczestniczyć – dodał.