0

Jackowski ostrzega Polaków! „Kto uwierzy, straci bardzo wiele”

Share

Krzysztof Jackowski podzielił się koszmarną wizją! Tym razem człuchowski jasnowidz zwrócił się do Polaków: „Kto uwierzy, straci bardzo wiele”.

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Mężczyzna od lat prowadzi kanał w YouTube, gdzie dzieli się swoimi wizjami. 59-latek także zajmuje się poszukiwaniami zaginionych osób.

Ostatnio Jackowski podzielił się z internautami swoją kolejną przepowiednią. Tym razem człuchowski Nostradamus skupił się na Polsce. Niestety nie miał dobrych wieści.

Będzie jakaś taka strasząca nas narracja, że ludzie będą starali się wyprzedawać w pewnych miejscach wszystko to, co mają. Nie wiem, czy to chodzi o nieruchomości, czy o inne dobra, ale ludzie w panice będą chcieli wyprzedawać, bo tak jakby nie byli pewni miejsca, gdzie mają swoje majątki. Ale znów: to będzie lęk, ale nie będzie rzeczywistych przyczyn tego lęku, tylko narracja – powiedział.

Jasnowidz uważa, że niedługo możemy mieć poczucie “zniewolenia”. Także mówił o wielkiej panice w naszym kraju. Jego zdaniem ten, kto w nią uwierzy, może wiele stracić.

Polska będzie miała w tym wyjątkowe znaczenie dlatego, że nic się tu nie dzieje, ale będziemy albo rozumieć, albo będzie się nam tłumaczyło, że właśnie w Polsce te wojska będą bardzo uaktywnione. Dziwne, bo jak zaczęła się inflacja, to ludzie wyprowadzali pieniądze z banków, ci co mieli oszczędności, kupowali, co się dało – to teraz mi się skojarzyła odwrotna rzecz: będą rejony, w których ludzie za wszelką cenę będą chcieli sprzedać to, co mają. Kto uwierzy tej panice, straci bardzo wiele – dodał profeta.

59-latek podczas swojej wizji ujrzał też „powrót do zarazy” . Jego zdaniem może powrócić już pod koniec roku.

Z tym że zarazy nie przyjmą już wszystkie kraje tak, jak to było wcześniej, więc jest duże ryzyko upadku. Będzie się to mieszało: i zagrożenie, i zaraza – dodał.