0

Jackowski zapowiada porozumienie kilku państw. “Nachodzi mnie takie poczucie, że świat zaskoczy”

Share

Krzysztof Jackowski po raz kolejny zajrzał w mroki przyszłości. Człuchowski Nostradamus zobaczył porozumienie kilku państw. Jak podkreślił, “świat nas zaskoczy”.

Krzysztof Jackowski od lat cieszy się dużą popularnością. Człuchowski jasnowidz prowadzi swój kanał w YouTube, gdzie regularnie dzieli swoimi przepowiedniami oraz pomaga w poszukiwaniu zaginionych osób. Ostatnio 59-latek nagrał niespełna godzinny film, w którym opowiedział o swoich wizjach.

Podczas swojej wizji jasnowidz odniósł się m.in. do sytuacji w Ukrainie. Jego zdaniem “to co się dzieje to szantaż Rosji względem Europy”. Jackowski także mówił o zaskakującym porozumienia kilku państw.

Świat zaskoczy bardzo szybkim porozumieniem kilku państw. To będzie porozumienie takie bardzo wyraziste. Porozumienie, które może nie zacznie reszcie świata stawiać warunki, tylko zacznie upominać resztę świata. Tak bym to bardziej określił – powiedział.

59-latek twierdzi, że wkrótce na świecie pojawi się nowa siła, która może zagrozić bezpieczeństwu Europy. Dodał też, że Polska zostanie osamotniona.

Interesy polityczne i militarne coraz bardziej zaczną omijać Polskę. Minął moment, w którym nasz kraj był bardzo ważny w tym, co się dzieje – podkreślił jasnowidz.