0

Jackowski zobaczył bunt w Europie! Zdradził, kiedy wybuchnie

Share

Jasnowidz Jackowski podzielił się kolejną wizją. Tym razem zapowiada wielki bunt w Europie. Ma wybuchnąć już wkrótce.

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej znanych jasnowidzów w Polsce. Popularność zdobył, gdy pomagał służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw. Teraz wizjoner regularnie dzieli się wizjami na swoim youtubowym kanale.

Ostatnio człuchowski jasnowidz podzielił się swoją kolejną przepowiednią. Jackowski twierdzi, że w listopadzie w Europie dojdzie do buntu. Podkreślił, że nie będzie to nasz kraj, jednak wywoła panikę w polskim rządzie.

Kwestia pierwsza to pierwsza pęknięta cegła w tym murze, tego, co się u nas dzieje, w planie, który jest realizowany od trzech lat. Mam wrażenie, że dojdzie do buntu, anarchii w jakimś kraju, ale tym krajem nie będzie Polska. – powiedział.

Wizjoner dodał, że ten bunt może być początkiem … pozytywnych zmian. Podczas transmisji mówił też o nadchodzącej zimie. Jackowski uważa, że obawy dotyczące zimna i wielkiego głodu nie do końca mają podstawę i po raz kolejny radził widzom nie dać się zmanipulować.

W rzeczywistości nie będą się działy rzeczy niepokojące, nie w fizycznej formie. Szybko będzie można zauważyć, że będzie chodzić o wywołanie strachu i lęku. – podkreślił.