0

Jan Tomaszewski wściekły na Paulo Sousę! „Niech Pan to odpuści!”

Share

Jan Tomaszewski w swoim stylu, gdy wszyscy zachwycają się remisem z Hiszpanią, były reprezentant Polski ostro uderza w trenera Paulo Sousę. Jego zdaniem, to selekcjoner jest winny obecnej sytuacji polskiej drużyny.

Zawodnicy po meczu ze Słowacją wiedzieli, że zawalili to spotkanie i stracili zaufanie wśród nas, kibiców. Ja jestem wkurzony i pytam się, dlaczego nasi zawodnicy byli zajechani w poniedziałkowej rywalizacji? – mówił w rozmowie z „Super Expressem” były bramkarz naszej reprezentacji.

Według niego, bardzo zła postawa w meczu ze Słowacją była spowodowana przede wszystkim fatalnym doborem treningów przez sztab Paulo Sousy. Tomaszewski podał informację, jakoby Polscy piłkarze prosili trenera o lżejsze treningi przed meczem inaugurującym Euro 2020.

Zawodnicy poszli do trenera i powiedzieli „niech pan to odpuści”. Tak podało kilku dziennikarzy. Gdybyśmy grali ze Słowacją tak jak dzisiaj… mielibyśmy już awans – stwierdził.

Przypomnijmy, obecnie reprezentacja Polski ma na swoim koncie 1 punkt, aby wyjść z grupy E, Mistrzostw Europy, potrzebne jest zwycięstwo z reprezentacją Szwecji. Tenże mecz rozgrywany będzie w środę o godzinie 18:00 na stadionie w Sankt Petersburgu.