2

Jaś Kapela nie będzie walczył na gali Najmana! „To jest nieporozumienie…”

Share

Ziemowit Piast Kossakowski vs Jaś Kapela – to temat, który w ostatnich dniach mocno rozgrzewa serwisy społecznościowe po prawej i lewej stronie sceny politycznej. Okazuje się jednak, że wiele informacji, które dopływa do odbiorców jest nieprawdziwa. Chodzi między innymi o fakt odbycia się walki na gali Marcina Najmana.

To jest jakieś nieporozumienie. Nie mam żadnego kontaktu z panem Marcinem Najmanem. Ta walka nie odbędzie się ani na gali MMA-VIP, ani na Fame MMA. Nie podpisałem jeszcze umowy, więc nie mogę mówić, gdzie to się odbędzie – stwierdza Kapela w rozmowie z portalem Onet Sport.

Do tej pory, niemal pewne było, że pojedynek odbędzie się na gali organizacji MMA VIP. Do tej pory Marcin Najman wraz ze wspólnikami organizowali wiele lekko mówiąc „dziwnych” walk. Zapraszali do siebie m.in. Ryszarda „Szczenę” z serialu dokumentalnego „Chłopaki do wzięcia”.

Sam Jaś Kapela nie ukrywa, że walka z Kossakowskim jest przede wszystkim powodowana chęcią zarobienia pieniędzy i rozgłosu.

Dostałem taką propozycję, wydała mi się zabawna. Czasy są ostateczne, nadchodzi kryzys klimatyczny, musimy mówić głośno o problemach, które dotyczą nas wszystkich. Wydaje mi się, że to dobra przestrzeń, by promować moją agendę lewicową. W życiu stykam się z masą przemocy, jestem dosyć nielubianą osobą, więc myślę, że jak mogę to zmonetyzować, to jest to fajne – podkreślił.

Co więcej, lewicowy aktywista chce wokół tego wydarzenia zbudować show, które dla wielu będzie wyjątkowo kontrowersyjne.

Myślę teraz, jak go obudować. Chciałbym, żeby zamiast ring girls były drag queenki, pewnie też nagram jakiś utwór muzyczny promujący tę walkę – dodaje.