0

Jasnowidz Glanc zdradza pogodę na wakacje: “Wrócą trąby powietrzne, przerażające obrazy”

Share

Wojciech Glanc podzielił się kolejną wizją. Tym razem jasnowidz ujawnia, jaka będzie pogoda w wakacje. Niestety nie ma dobrych wieści: “Przerażające obrazy”.

Wojciech Glanc jest słynnym polskim jasnowidzem i tarocistą. Największą popularność zdobył dzięki udziałowi w 2. edycji „Big Brothera” i show „Mam Talent”. Teraz prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie dzieli się wizjami z internautami.

Ostatnio Glanc podzielił się nową wizją. Tym razem zdradził pogodę na tegoroczne wakacje. Jasnowidz ostrzegał przed afrykańskimi upałami i trąbami powietrznymi.

Będzie bardzo gorące lato. Wiem, że temperatury skaczą teraz w obie strony, ale czeka nas smażalnia ryb. Do tego dojdą potworne burze w skali o wiele większej, niż kiedykolwiek widzieliśmy. Dotknie to kilka miejscowości. Burze dokonają potężnych zniszczeń, powróci temat trąb powietrznych. Pojawiają mi się przerażające obrazy – powiedział.

Jasnowidz także ostrzegał Polaków przed problemami na lotniskach. Jego zdaniem może dojść do problemów z powrotem do domu.

Polacy będą musieli wracać z wakacji własnym sumptem, zostaną zostawieni sami sobie, na pastwę losu. Pojawią się ogromne problemy logistyczne na lotniskach. Dojdzie do prób zastraszania, dodatkowo usłyszymy o fałszywych alarmach bombowych. Będzie to rok chaosu! – dodał jasnowidz.