1

Jasnowidz Jackowski jest pewien: To koniec PiSu! Rozłam w koalicji

Share

Jasnowidz Jackowski zobaczył upadek PIS-u! Wszystko przez powrót Donalda Tuska do polskiej polityki?

 

Krzysztof Jackowski jest bardzo znanym wśród Polaków jasnowidzem. Jego wizje od lat budzą duże zainteresowanie wśród internautów.

Ostatnio do sieci trafiła najnowsza wizja Jackowskiego. Tym razem 58-latek skupił się na polskiej polityce. Jego zdaniem czekają na nas duże zmiany związane z … powrotem Donalda Tuska.

Pamiętacie, jak mówiłem, że kojarzy mi się to, że PiS może nie doczekać następnych wyborów. Może zrzucić z siebie, jak to określiłem, władzę. Powiem państwu tak: z PiSu odchodzą pewne jednostki, PiS zaczyna mieć problem z większością sejmową i nagle pojawia się Tusk. Może się pojawiać Tusk dlatego, że partie opozycyjne zauważyły, że w koalicji rządzącej dochodzi do rozłamu i może dojść do przedwczesnych wyborów – powiedział.

Jasnowidz twierdzi, że Prawo i Sprawiedliwość zrzuci z siebie władzę już niedługo.

Platforma ma słabe notowania. Uważam, że Tusk dochodzi do Platformy w momencie awaryjnym, gdzie PO może przypuszczać, że może dojść do przedwczesnych wyborów, w których Hołownia mógłby sporo zabrać głosów Platformie. I PO twarzą Tuska chce dać hamulec temu. Może bardzo poważnie pokrzyżować plany Hołowni. Nie jest wykluczone, że najbliższe miesiące będą właśnie takie, jak przedstawiałem w swojej wizji, że PiS zrzuci z siebie władzę – mówił wróźbita.

Dlaczego tak to nazywam? Z jednej przyczyny. Obecna sytuacja w naszym kraju jest sytuacją dziwną. Wszak rząd mówi o dziwnym sukcesie gospodarczym naszego kraju, o jakimś nowym ładzie, dużych pieniądzach dla obywateli, odbudowie gospodarki. Wszystko ładnie, pięknie, ale w tych opowieściach nie sumuje się potężnego długu przed zarazą i tego, co doszło w czasie zarazy. W tym wypadku pozornie wygląda to dobrze. To wygląd atak, jakby politycy chcieli zaciemnić nam obecną sytuację – dodał.