0

Jasnowidz Jackowski ma koszmarne wieści! „Nabierajcie oddechu!”

Share

Krzysztof Jackowski podzielił się w sieci kolejną wizją. Słowa jasnowidza zszokowali internautów. To jeszcze nie koniec pandemii!

 

Jasnowidz Jackowski zdobył niemałą popularność, gdy kilka lat temu pomagał służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw. Teraz 57-latek prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie dzieli się z internautami swoimi wizjami.

Podczas ostatniej audycji jasnowidz z Człuchowa z poruszył temat pandemii. Niestety nie ma dla nas dobrych wieści. Według Jackowskiego czeka na nas coś jeszcze gorszego.

W poprzedniej audycji, w której próbowałem się skupić, co będzie za 3,5 powiedziałem, że widzę, jak ludzie ślepną. Z trwogą powiedziałem i to się działo w poprzednim tygodniu. Po niedzieli zaczęliście wysyłać mi różne linki. Okazuje się, że w Indiach ozdrowieńcy chorują na czarnego grzyba i od tego się ślepnie. Obawiam się, że może okazać się, że wirus indyjski może być zagrożeniem. Czwartej fali zaczniemy się z jakichś przyczyn bać i to może być bardzo przykre dla nas. Nie tylko dla nas. Mam odczucie, że na pewno nie jest koniec. To jest oddech i to wcale nie głęboki przed tym, co nas czeka – powiedział.

Jackowski dodał, że kolejna fala zarazy nadejdzie jeszcze w wakacje.

Chyba wcześniej niż jesienią. Tak jak powiedziałem, niepokoje nastąpią już latem. Także nabierajcie oddechu, póki w miarę można – dodał.