0

Jasnowidz Jackowski ma złe wieści. Chodzi o Boże Narodzenie i Sylwestra

Share

Krzysztof Jackowski podzielił się nową wizją. Tym razem jasnowidz z Człuchowa zdradził, jaka będzie pogoda na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia.

Krzysztof Jackowski od lat cieszy się dużą popularnością. Na swoim youtubowym kanale, gdzie dzieli się wizjami ma już ponad 240 tysięcy subskrypcji. Ostatnio człuchowski Nostradamus podzielił się kolejną wizją z “Super Expressem”. Tym razem zdradził, jaka pogoda towarzyszyć będzie zbliżającym się świętom Bożego Narodzenia.

I teraz ja mam wrażenie, że święta Bożego Narodzenia będą takie pod jesień bardziej podchodziły. To jest jeden z chłodniejszych miesięcy w roku, no więc ciężko to powiedzieć. W górach na pewno będzie inaczej i tu, gdzie ja mieszkam (Pomorze), będzie inaczej. Ogólnie nie będzie jakieś tęgiej zimy w okresie świąt. Będzie bardziej aura jesienna. Takie ja mam wrażenie – powiedział w rozmowie z “SE”.

Zdaniem Człuchowskiego Nostradamusa prawdziwa zima zawita do nas dopiero przed samym Sylwestrem, a od 10 stycznia zrobi się jeszcze zimniej.

Taka konkretna zima to zacznie się 10-15 stycznia. To taka mocna będzie zima – dodał 58-latek.