0

Jasnowidz Jackowski namierzył Jacka Jaworka! Zaskakujące informacje o mordercy z Borowców

Share

Już nie tylko siły policyjne, ale także Krzysztof Jackowski angażuje się w poszukiwania Jacka Jaworka. Zdaniem najpopularniejszego jasnowidza w Polsce, szanse, że mężczyzna żyje są znikome.

Nie mam pewności, ale mam wrażenie, że ten człowiek nie żyje. Kojarzy mi się miejsce, gdzie jest żwirownia albo była żwirownia, po prostu w tym miejscu jest dość dużo żwiru. Jest to miejsce odludne. Niewykluczone, że jest to blisko tej miejscowości, w której się to stało – stwierdził Jackowski, w rozmowie z „Faktem”.

Przypomnijmy, do zbrodni która wstrząsnęła Polską doszło w nocy z 9 na 10 lipca pod Częstochową. Wówczas to, podejrzany Jacek Jaworek miał brutalnie zamordować swojego brata, jego żonę oraz nastoletniego syna.

Od tamtej pory w okolicach miejsca zbrodni trwa akcja poszukiwawcza. 52-latek nie został do tej pory odnaleziony przez służby.

Myślę, że on raczej może nie żyć. Ewentualnie może chcieć, żeby wszyscy myśleli, że on nie żyje. Niewykluczone, że w tym szoku, zaraz po tym co zrobił, tam się udał i ze sobą skończył. Skoro zabrał broń to mógł się zastrzelić – twierdzi jasnowidz.

Jeszcze raz powiem. Kojarzą mi się takie elementy: idzie tor kolejowy, niedaleko, ale nie blisko, tylko w okolicy tego toru kolejowego jest żwirownia albo wykopy żwirowe. To jest rejon, gdzie należałoby go szukać. Raczej nie jest to daleko od miejsca, w którym dokonał zbrodni. Powiedziałbym, że są to 4 do 5 kilometrów góra. Warto byłoby dać znać policjantom, żeby sprawdzili, czy gdzieś w tej okolicy jest takie miejsce – dodaje.