0

Jasnowidz Jackowski nie ma wątpliwości! Covid-19 POWRÓCI

Share

Czarna wizja Jackowskiego. Jasnowidz uważa, że pandemia koronawirusa powróci! “Ale to nie wszystko”.

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Swoją popularność zdobył, gdy pomagał służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw. Mężczyzna od lat prowadzi kanał w YouTube, gdzie dzieli się swoimi wizjami. 59-latek także zajmuje się poszukiwaniami zaginionych osób.

Ostatnio jasnowidz podzielił się swoją kolejną przepowiednią. Niestety nie ma dobrych wieści. Zdaniem Jackowskie “powróci problem z koronawirusem”.

Zawsze jak nie ma mnie kilka dni, to mam zawsze opór, by zacząć audycję. Wraca to, co było. Tylko w innym wydaniu. Ta cisza, która jest, choć to nie jest do końca cisza, bo mamy wojnę w Ukrainie. Jest lato i niechybnie zbliża się jesień. Nie ulega wątpliwości, że wróci problem z koronawirusem, ale to nie wszystko – mówił profeta.

59-latek zdradził, że wszystko zacznie się już jesienią.

Jesień przywita nas innymi anomaliami. Spotęguje się nasza dezorientacja, wzmoże się natężenie domysłów. Dalszy ciąg tego, co nas zaskakuje w ostatnich latach – dodał.

Podczas swojej wizji Jackowski też ujrzał wielkie bombardowanie i buntowanie ludzi. Człuchowski jasnowidz uważa, że władze w wielu krajach będą straszyć obywateli jakimś zagrożeniem.

Coś całkiem nowego się pojawi. Coś, co postawi nas na baczność. (…) Czekają nas wielkie rozruchy. Widzę wielu ludzi we krwi. Widzę wielkie bombardowanie. (…) Ludzie będą się buntowali. W wielu państwach nie będą chcieli wracać do tego, co było. Władze będą to pacyfikowały. Będą komunikaty o ogromnym zagrożeniu – powiedział.