0

Jasnowidz Jackowski nie ma wątpliwości! Już nigdy nie wrócimy do normalności!

Share

Krzysztof Jackowski podzielił się swoją najnowszą wizją. Niestety jasnowidz z Człuchowa nie ma dla nas dobrych wieści. “2019 rok jest ostatnim rokiem, który był normalny na świecie”.

Krzysztof Jackowski cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Od pewnego czasu jasnowidz prowadzi swój kanał na YouTubie, gdzie dzieli się w internautami swoimi wizjami.

W sieci pojawiła się najnowsza audycja Jackowskiego. Według jasnowidza czekają na nas zmiany, które trudno nazwać powrotem do normalności.

Wydaje nam się, że wszystko jest okej. Dużo dziwnych rzeczy się dzieje, że ktoś jest za to odpowiedzialny. Nagle się może okazać, że z tym wszystkim zostaniemy sami. Wtedy może okazać się, że wkrada się kompletny nierząd. Duża dezorganizacja. Teraz ktoś trzyma to w ręku i pozornie jest za to odpowiedzialny. A tutaj może się okazać, że w którym momencie staniemy się jak jakaś firma, którą rządzi jakaś grupa, która nie jest demokratycznie wybrana i nie jest to typowy rząd zastępczy do wyborów,a wybory nie będą mogły się odbyć przez jakiś czas, bo zaraz będzie to utrudniała. Jeżeli tak by było, to się równa z wielkim chaosem. Będzie to zabieg zamierzony. Ja bym to nazwał wejściem w drugi etap tego, co się dzieje w Europie, a być może na świecie. Coraz bardziej i coraz jawniej widać, że następują na świecie zmiany, które trudno nazwać zmiany normalności, która była. 2019 rok jest ostatnim rokiem, który był normalny na świecie. – powiedział Jackowski.