0

Jasnowidz Jackowski o EURO 2020. Dobre wieści dla reprezentacji Polski!

Share

Euro 2020 rusza lada moment! Jasnowidz Jackowski ujawnia, jak poradzi sobie reprezentacja Polski podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.

Już dziś 11 czerwca ruszają Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Reprezentacja Polski rozegra pierwszy mecz w najbliższy poniedziałek. Piłkarze zmierzą się z drużyną Słowacji w Sankt Petersburgu.

Jasnowidz Jackowski po raz kolejny zajrzał w mroki przyszłości i podzielił się swoimi przeczuciami dotyczącymi Euro. 57-latek uważa, że Polscy piłkarze powinni uważać na swojego przeciwnika podczas pierwszego meczu.

Co do Słowacji, to trzeba uważać na ten zespół i ten pierwszy mecz. Wydaje się najsłabszy, a w moich odczuciach kojarzy się jako rześki. Czasami jest tak, że ambicje dodają sił. Kto wie, czy na powiewie tych ambicji Słowacja nie będzie jednak trudnym przeciwnikiem – powiedział w rozmowie z “Faktem”.

Jasnowidz z Człuchowa przewiduje dobre wyniki Polaków we wszystkich trzech meczach. Według Jackowskiego podczas jednego z nich Robert Lewandowski sam strzeli przynajmniej dwie bramki.

Na wszystkie trzy mecze naszych mam odczucie dość pozytywne, jeden z tych meczów będzie meczem Roberta Lewandowskiego, bo strzelił dwie lub trzy bramki. To będzie jego sukces. Dwa mecze, ale nie wiem, z jakimi zespołami, będą wygrane. Jeden mecz będzie zremisowany lub przegrany. – dodał.