0

Jasnowidz Jackowski o nowym zagrożeniu: “W każdej chwili może nastąpić”

Share

Przed nami III wojna światowa?! Jasnowidz Krzysztof Jackowski ostrzega przed poważnym konfliktem światowym: “W każdej chwili może nastąpić”.

Krzysztof Jackowski od lat cieszy się dużą popularnością. Człuchowski jasnowidz regularnie dzieli się wizjami na swoim youtubowym kanale. Ostatnio 59-latek po raz kolejny zajrzał w mroki przeszłości. Niestety nie ma dla nas dobrych wieści.

Podczas jednej ze swoich wizji na żywo jasnowidz Jackowski mówił o wielkim konflikcie światowym. Jego zdaniem inwazja Rosji na Ukrainę była dopiero początkiem tragicznych wydarzeń.

Konflikt światowy wisi na włosku… – zapewnia jasnowidz.

Człuchowski jasnowidz twierdzi, że już jesienią ma się rozpocząć wielka międzynarodowa mobilizacja.

Nie będzie to jednoznaczne, że ten konflikt natychmiast wybuchnie – będzie to tak groźna sytuacja, że w obawie przed tym konfliktem niektóre państwa zaczną się odpowiednio w stosunku do tego konfliktu przygotowywać, nazywając go już po imieniu. W niektórych państwach niektóre media czy politycy zaczną mówić o prawdziwej sytuacji na świecie i o tym, że w każdej chwili może nastąpić zagrożenie rzeczywistym konfliktem na świecie – ostrzega 59-latek.