1

Jasnowidz Jackowski odpowiada: Kiedy zakończy się wojna na Ukrainie? Czy Polska jest bezpieczna?

Share

Moje poczucie z 2019 roku, w którym mówiłem, że jest to ostatni normalny rok – mówi Krzysztof Jackowski. Najpopularniejszy jasnowidz w Polsce opowiadał o tym, jak jego zdaniem wyglądać będzie konflikt na Ukrainie.

W swoim programie na żywo Jackowski dużą część poświęcił temu, co dziać się będzie w Polsce. Większość widzów interesowało, czy nasz kraj zostanie wciągnięty w wojnę lub czy Władimir Putin zdecyduje się na atak.

Mam wrażenie, że Polska jest w pełnym stanie gotowości. W tamtym roku, jesienią, mówiłem, że widzę Polskę podzieloną. Mam wrażenie, że rejon Wrocławia i Wałbrzycha i coś będzie się działo na świecie, a Polska nie będzie wyalienowana z tego, mam wrażenie, że Polska się na to zgodziła się na pewne działania. Wschód Polski (Wałbrzych) i Dolny Śląsk – Wrocław- te rejony najbardziej niebezpiecznie mi się kojarzy. Nie wiem, dlaczego rejon Wałbrzycha. Może później tam się coś zacznie. Te rejony będą zaangażowane przez współdziałanie z tym, co się może dziać na świecie, czy blisko naszego kraju. Sytuacja w rejonie Morza Czarnego będzie się potęgowała – mówił co zobaczył w swojej wizji jasnowidz Jackowski.

Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wieści dla tych, którzy liczą, że konflikt szybko się zakończy. Zdaniem jasnowidza, najbliższe lata będą wyjątkowo ciężkie.

Moje poczucie z 2019 roku, w którym mówiłem, że jest to ostatni normalny rok na świecie 2020 rok będzie pierwszym rokiem na świecie okresu 3,5-letniego, który w przyszłości nazwiemy wojną – podkreślił.