0

Jasnowidz Jackowski ostrzega! Twardy lockdown dla NIEZASZCZEPIONYCH

Share

Krzysztof Jackowski podzielił się w sieci kolejną wizją. Tym razem mówił o kolejnej fali pandemii oraz lockdownie dla niezaszczepionych!

Jasnowidz Jackowski od lat cieszy się popularnością. Kiedyś wróżbita pomagał służbom w rozwiązywaniu ciężkich spraw, teraz prowadzi swój kanał w YouTube, gdzie dzieli się wizjami z użytkownikami internetu.

Podczas ostatniej audycji jasnowidz z Człuchowa podjął temat pandemii koronawirusa. Jego zdaniem myślenie, że najgorsze już za nami jest mylnie. Jackowski twierdzi, że kolejna fala czeka na już w sierpniu.

A co, jeśli powiem Wam, że tylko czerwiec i lipiec i kończy się letnia bajka? Takie mam obawy, które zresztą miałem już w styczniu. Mówiłem wtedy, że lipiec lub przełom lipca i sierpnia będziemy mieli popsuty, że to będzie niedobry czas. Od sierpnia zacznie się znów wiele zamykać. W lipcu będziemy się do tego przygotowywać i będzie się o tym mówiło – powiedział.

Zaraza wróci. Jej powrót wzbudzi nasz lęk (…). Zaraza okaże się trochę inna i tym razem zaczniemy się jej bać (…). Zaraza wraca w sierpniu. Będzie od połowy lipca o niej mówione, będą się zbierały czarne chmury. Zaraza, której się boję. Czwarta fala będzie wzbudzała w nas lęk. Życzę, by ta wizja nie sprawdziła się w całości (…). W zarazie najgorsze przed nami – dodał.

Jasnowidz też apelował do robienia zapasów na jesień oraz ostrzegał osób niezaszczepionych. Stwierdził, że osoby niezaszczepione, będą musiały liczyć się z różnymi konsekwencjami.

Może dojść do sytuacji, gdzie na tyle będzie trudno, że twardy lockdown będą mieć osoby niezaczepione, aż do odwołania. To będzie związane z groźną sytuacją. Nie analizuję słowa groźne, mówię tak, jak czuję – powiedział.