2

Jasnowidz Jackowski przewidział wojnę na Ukrainie! Nie ma dobrych informacji dla Polski

Share

Kojarzy mi się… Wojna nocy. Konflikt nocy. Ważne rzeczy w tym konflikcie na Ukrainie będą odbywały się głównie nocą. Cztery dni, może pięć dni… Ukraina będzie stawiała poważny opór Rosji i wtedy dojdzie do bardzo poważnych uderzeń rosyjskich, które Ukrainę bardzo osłabią – twierdził kilka dni temu jasnowidz Krzysztof Jackowski. W trakcie transmisji na żywo dzielił się swoimi przewidywaniami na temat wojny na Ukrainie.

W trakcie swojej wizji najpopularniejszy jasnowidz w Polsce nie miał dobrych informacji dla Europy. Jego zdaniem konflikt dopiero się rozwija i będzie zabierał coraz więcej ofiar.

Wszystko rozgorzeje to najmocniej, gdzie z powietrza spadną jakieś bomby, zginie dużo ludzi. Szkoły albo inne obiekty publicznego użytku. Mam wrażenie, że to będzie omyłkowo zrzucone, a zginie mnóstwo ludzi – mówił.

Pamiętacie, jak mówiłem półtora roku temu, że w Polsce będzie stacjonowało dużo wojska i to nie tylko polskiego? Będą stali, czekali. […] Stacjonowanie wojska kojarzyło mi się bardzo duże. W tej chwili ono jest i będzie się jeszcze bardziej nasilało na dniach. Ludzie będą powoływani do wojska. Nie będą to powołania na ćwiczenia – dodał.

Krzysztof Jackowski nie ma również dobrych informacji dla Polski. Jego zdaniem będziemy zmuszeni do uczestnictwa w tym konflikcie.

Według moich poczuć, mamy do czynienia z konfliktem wręcz rozwojowym. […] Przeraża mnie też to, co mówiłem w zeszłym roku o Polsce. Nasz kraj, jakąś część wyludniałą, być może będzie to część południowo-wschodnia. A potem widzę wręcz podział naszego kraju na trzy – zapowiedział.