0

Jasnowidz Jackowski ujawnia, jak będzie wyglądać świat po pandemii. Unia się rozpadnie?

Share

Jasnowidz Jackowski podzielił się kolejną wizją z internautami. Tym razem ujawnił, jak będzie wyglądać świat po pandemii. Unia Europejska rozdzieli się na trzy części?

 

Krzysztof Jackowski po raz kolejny zajrzał w mroki przyszłości. Podczas wizji jasnowidz z Człuchowa opowiedział, jak jego zdaniem będzie wyglądać Europa po pandemii koronawirusa.

System się rozpadnie, być może Unia się rozpadnie w ostatni roku tych 3,5 lat. To nie będzie taki oczywisty rozpad. To będzie stworzenie trzech superpaństw, których członkowie będą mogli sobie wybrać, do którego z nich należą. Polska będzie pewnie zlepiona z krajami ościennymi. Być może będzie to nadal Unia Europejska, ale wyraźnie podzielona na trzy części. Każda będzie miała oddzielną autonomię, ale państwa w niej będą funkcjonowały w jednej części. Będą limity. Słowo „limit” w tamtym czasie będzie miało głębokie znaczenie. Będziemy mieli na wiele rzeczy limit. Pewne rzeczy będą nam wydzielone, będziemy mieli dostęp, ale będziemy mieli to wydzielone. Mnie się to kojarzy ze służbą zdrowia, ale będzie obowiązywało w wielu zakresach, znaczeniach. Będziemy mieli coś przydzielone i będzie tego limit – mówił jasnowidz.

Według Jackowskiego dużo osób z tych będzie chciało wyemigrować do Afryki.

Afryka. Dużo ludzi z tych superpaństw będzie chciało wyemigrować do Afryki. To będzie im dawało pewną wolność wyboru, życia. Ale mam wrażenie – kojarzy mi się słowo Sahara, użyźnianie Sahary. Afryka będzie nam się wydawała kontynentem wolności. Ale ja mam to poczucie w całkiem innym sensie – dodał.