1

Jasnowidz Jackowski wieszczy dramat w Polsce! „Rząd ją ukrywa!”

Share

Krzysztof Jackowski podzielił się swoją nową wizją. Tym razem Człuchowski jasnowidz mówił o kwestiach ekonomicznych naszego kraju.

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. 58-latek od kilku lat prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie dzieli się swoimi wizjami z internautami.

Ostatnio człuchowski jasnowidz po raz kolejny zajrzał w mroki przeszłości. Tym razem Jackowski mówił o sytuacji ekonomicznej w Polsce, a dokładniej o inflacji. Jego zdaniem rząd to lekceważy.

Ona jest. To, że rząd ją trochę ukrywa, trochę lekceważy, to jeszcze większość z nas jest spokojna, gdyż każdy wyczuwa tę inflację. Zauważa j ją i rozumie. Ale też rząd uspokaja, że to się uspokoi. Nie sądzę – powiedział.

Przy okazji 58-latek dał Polakom ważną radę. Człuchowski jasnowidz uważa, że obecnie nie warto decydować się na wzięcie kredytu

To jest bardzo zły moment na wzięcie kredytu, dlatego, że owa inflacja, która będzie się toczyć, na pewno spowoduje podniesienie stóp procentowych. A to dla wielu, którzy wzięliby kredyt, będzie oznaczało poważne problemy ekonomiczne. Jeśli nie ma się oszczędności, to lepiej unikać kredytów – dodał.