3

Jasnowidz Jackowski zapowiada NOWY KONFLIKT! Polacy w poważnych tarapatach

Share

Krzysztof Jackowski podzielił się swoją nową wizją. Niestety nie ma dla nas dobry wieści. Tym razem człuchowski jasnowidz ostrzegał przed konfliktem, który może zagrozić całemu światu.

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. 58-latek od kilku lat prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie dzieli się swoimi wizjami z internautami.

Ostatnio człuchowski jasnowidz po raz kolejny zajrzał w mroki przeszłości. Tym razem Jackowski mówił o sytuacji w Afganistanie oraz ostrzegał przed konfliktem, który dotknie Polaków.

Trzy siły wrócą do Afganistanu. To jest pułapka. Dla talibów to jest pułapka to co się stało. Oni są w tej chwili już po uszy w tej pułapce. Ale ta pułapka jest zarazem planem na coś więcej. I ten plan będzie mógł być zrealizowany przez pułapkę na talibów. Jeżeli ten konflikt rozgorzeje, to zaczną trzy siły czyli trzy siły z trzech państw i raczej tak będzie. Trzy państwa zaczną ten konflikt. W ten konflikt nie będzie wtrąconych wiele innych państw – powiedział.

Zdaniem jasnowidz pewne decyzje polskiego rządu pogorszą bezpieczeństwo w kraju. W związku z tym “będziemy się czegoś bali jako obywatele”.

Widzę ludzi, którzy gromadzą się w kinach, ale nie na filmie. Będą wchodzili w pomieszczenia, jak kina, jak inne publiczne duże pomieszczenia, jakby się schronić. Przez pewną decyzję naszego kraju my będziemy w niekomfortowej sytuacji, ponieważ pozornie w niczym nie będziemy zaangażowani czynnie, ale ta decyzja spowoduje, że przez nią będziemy się czegoś bali jako obywatele. Pewne decyzje powinny powstawać za, powiedzmy, zgodą referendalną społeczeństwa – ostrzega jasnowidz.

Jackowski dodał, że nowy konflikt będzie trwał bardzo długo i może zagrozić całemu światu.