2

Jasnowidz Jackowski zapowiada szokujące restrykcje! “Ludzie nie będą mogli wyjść ze swoich dzielnic”

Share

Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję! Jasnowidz z Człuchowa zapowiada ostrze restrykcje! “To, co było, to była dziecinna zabawa”.

 

Jasnowidz Jackowski jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Od pewnego czasu 58-latek prowadzi kanał na YouTubie, gdzie dzieli się z internautami swoimi wizjami.

Ostatnio do sieci trafiła kolejna przepowiednia Jackowskiego. Tym razem ostrzega nas przed kolejną falą pandemii. Jego zdaniem ludzie zostaną zamknięci na swoich dzielnicach!

Boję się jesieni zimy. Jest mi smutno. To będzie bardzo brzydka zima. Tej zimy zobaczymy inne twarze polityków. Nie traktujcie tego dosłownie. Usłyszymy i zobaczymy inną politykę wobec nas, bardziej srogą. Mam nadzieję, że to bzdura: ludzie, nie wiem, czy w Polsce, nie będą mogli wyjść ze swoich dzielnic czy rejonów. To będzie strasznie poplątane. To, co było, to była dziecinna zabawa. To, co teraz będzie z jakimiś wymogami, będzie nas szokowało, ale nie śmieszyło – powiedział wróżbita.

Niestety ostatnio Jackowski nie ma dobrych wieści. 58-latek dodał, że w kilku krajach Europy rząd będzie stawiał obywatelom pewne warunki… Już nigdy nie wrócimy do normalności?

Zacznie się dosyć ostro. Niemcy, może jeszcze z dwa, trzy kraje w Europie, doświadczą sporych wzrostów zarazy i już z początkiem września rząd będzie stawiał obywatelom warunki, da nam wybór czegoś. Jeżeli większość ludzi tego nie wybierze, będzie musiał spełnić to, co nam przy stawianiu tych warunków przedstawi – zapowiada jasnowidz.