0

„Jeden z Dziesięciu” znika z TVP? Jest oficjalne oświadczenie

Share

To już koniec kultowego programu “Jeden z dziesięciu”? Telewizja Polska wydała oficjalne oświadczenie!

“Jeden z dziesięciu” to najdłużej nadawany polski teleturniej, który gości na antenie TVP od 1994 roku. Jedynym i niezmiennym od 27 lat prowadzącym programu jest Tadeusz Sznuk. 77-letni prezenter trzykrotnie dostał nagrodę na gali “Telekamery” w kategorii “osobowość telewizyjna”.

Jakiś czas temu Sznuk zaniepokoił fanów. Kończąc program, 77-latek zawsze zachęcał widzów do obejrzenia kolejnego odcinka. Wtedy jednak pożegnał się słowami: “Widzom dziękujemy za obecność. I to koniec”.

W sieci pojawiły się plotki, że to koniec legendarnego teleturnieju. Później producent “Jednego z dziesięciu” przyznał, że współpraca z TVP nie układa się pomyślnie. W związku z tym kontynuacja programu stała pod znakiem zapytania. Na szczęście negocjacje skończyły się sukcesem.

Szanowni Państwo, informujemy, że ekipa teleturnieju wraca na plan „Jednego z Dziesięciu”! Teraz jeszcze zapraszamy na powtórki, ale już po wakacjach wrócimy do Was z premierowymi odcinkami. Do zobaczenia – w studiu lub przed telewizorami – czytamy na facebookowym profilu „Jednego z dziesięciu”.