0

Jerzy Brzęczek zastąpi Czesława Michniewicza w Legii Warszawa? Giełda nazwisk ruszyła

Share
Jan Bieńkowski

Fatalne występy w rozgrywkach PKO Esktraklasy to poważny problem Czesława Michniewicza. Coraz głośniej mówi się o zwolnieniu trenera i zastąpieniu go kimś nowym. Według mediów, jednym z kandydatów jest Jerzy Brzęczek.

Przypomnijmy, Brzęczek obecnie nie pracuje w żadnym klubie. Niedawno skończył mu się kontrakt podpisany z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Nie ma zatem powodu, aby nie pojawiał się na liście potencjalnych kandydatów.

Według dziennikarzy „Przeglądu Sportowego” oprócz byłego selekcjonera Reprezentacji Polski, brany pod uwagę może być również Marcin Brosz, były trener Górnika Zabrze.

Mioduski najchętniej zdecydowałby się na Marka Papszuna, tylko że tu chęci niewiele dają. Szkoleniowiec Rakowa ma ważny kontrakt, wątpliwym jest, by właściciel klubu Michał Świerczewski zgodził się na taki transfer. Poza tym przepisy PZPN uniemożliwiają szkoleniowcowi pracy w dwóch zespołach w jednej rundzie – czytamy.

Jeśli taka sytuacja okazałaby się najbardziej realna, to Czesław Michniewicz przez najbliższe spotkania może być spokojny o swoją posadę. Do ewentualnych roszad mogłoby dojść dopiero po zakończniu rundy jesiennej.

Źródło: Przegląd Sportowy