1

Józef Białek wprost: Pandemia został opracowana przez wielkie korporacje! Wprowadzono ją zamiast wojny

Share

Pandemiczna mistyfikacja została opracowana przez wielkie korporacje w celu monopolizacji tego świata, a scenariusze pandemiczne powstały 10 lat przed pandemią – twierdzi Józef Białek, autor książki „COVID-19 Globalna mistyfikacja”.

Na antenie telewizji Media Narodowe, były działacz podziemia antykomunistycznego, wydawca nielegalnych książek i publikacji w czasach PRL, ze szczegółami opisywał plany i strategię koronasytuacji.

Ogłoszona w marcu 2020 roku pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 nie jest niczym innym, jak przemyślanym, propagandowym eksperymentem, ukierunkowanym na korzyści ekonomiczne – mówił.

By rozwiązać problem z globalnym zadłużeniem, zamiast wojny, wprowadzono rzekomą pandemię. Kiedyś takie problemy rozwiązywano poprzez wojny, dziś przez rzekomą pandemię, by nie niszczyć infrastruktury i spowodować masowe zgony ludzi będących obciążeniem dla systemów emerytalnych – dodał.

Jak podkreśla autor książki, jednym z etapów sytuacji z jaką mamy do czynienia jest zmiana światowych hegemonów. W miejsce Stanów Zjednoczonych wchodzą Chiny, które dążą do uzależnienia od siebie pozostałych krajów świata.

By przeprowadzić tę zmianę, zostanie wprowadzony jako jedyna forma obrotu środkami finansowymi pieniądz cyfrowy. Cały handel zostanie zmonopolizowany dzięki internetowi przez globalne korporacje należące do funduszy inwestycyjnych, które nawet w Polsce budują już gigantyczne magazyny, by przez swoje sklepy internetowe zmonopolizować handel. Cyfrowy pieniądz umożliwia na całym świecie wprowadzenie takiego jak w komunistycznych Chinach systemu kontroli społecznej, w którym nie będzie możliwości egzystencji dla nieposłusznych władzy jednostek. Likwidacji ulegnie wolność oraz ludzie zostaną poddani absolutnej kontroli – podkreślił.

 

 

Źródło: Media Narodowe