0

Julia Wieniawa ostro o Polakach: Wystarczy zabrać się DO ROBOTY!

Share

Julia Wieniawa nie daje o sobie zapomnieć. Podczas najnowszego wywiadu narzekała, że nie jest poważnie traktowana w swojej ojczyźnie: “W Polsce, niestety, ludzie często są przepełnieni żółcią i zawiścią”.

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych aktorek i piosenkarek w Polsce. Swoją karierę zaczęła w hitowym serialu “Rodzinka.pl” i od tamtego czasu nie schodzi z ekranów. Ostatnio jednak bardziej skupiła się na swojej karierze muzycznej. 23-latka wydała swój pierwszy album pod tytułem „Omamy”, który zebrał bardzo dobre recenzje. Młoda celebrytka też jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie ma już ponad 2 miliona obserwatorów.

Mam świetną passę zawodową, wspaniałego chłopaka, cudowną mamę, superpsa Bowiego. Niedawno nawet dotknęłam małym paluszkiem mojego american dream, kiedy pojawiłam się na Times Square w związku z moją płytą… Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Ważne, żeby niczego nie zepsuć. (…) Z jednej strony beztroska i spontaniczność przeleciały mi przez palce. Nie mogę już robić rzeczy nieprzemyślanych, bo wszystko odbija się szerokim echem w mediach, ale z drugiej strony nie zamieniłabym mojego życia na inne – powiedziała 23-latka w najnowszym wywiadzie dla magazynu “Viva!”.

Podczas rozmowy celebrytka m.in. zdradziła swój sposób na sukces. Jak podkreśliła, jest to pozytywne podejście do życia, praktykowanie wdzięczności i wyzbycie się negatywnych emocji.

Jestem przepełniona wdzięcznością za to, co mam – to mój przepis na sukces, polecam każdemu. Codziennie, kiedy kładę się spać, na głos albo w myślach wymieniam rzeczy, za które jestem wdzięczna. Odkąd wyzbyłam się całkowicie zawiści i negatywnej zazdrości, czuję, że gwiazdy mi sprzyjają. Kiedy smakujesz pozytywną energią, przyciągasz pozytywne rzeczy. A w Polsce, niestety, ludzie często są przepełnieni żółcią i zawiścią – powiedziała.

Zdaniem Wieniawy wielu Polaków nadal nie potrafi żyć w ten sposób. Celebrytka podkreśliła, że, aby “odnieść sukces, wystarczy zabrać się do roboty”.

Przez wiele lat nie mieliśmy nic, a jak ktoś miał, to inni mówili, że wysługiwał się władzy komunistycznej albo kradł. To wciąż tkwi w naszej mentalności, choć przecież dzisiaj mamy nieograniczone możliwości. Każdy może odnieść sukces, wystarczy zabrać się do roboty – dodała.