0

Kaczyński odchodzi! Przyspieszone wybory już wiosną? [WIDEO]

Share

To nie jest przypadek, że Jarosław Kaczyński odchodzi z rządu. Zapowiedź powrotu do ścisłego zarządzania partią, to jednocześnie zapowiedź poważnych zmian w polityce, a moim zdaniem, przyspieszonych wyborów parlamentarnych – mówił Marcin Jan Orłowski w rozmowie z Tomaszem Śniarowskim na antenie Krul TV.

W trakcie najnowszego odcinka programu „Gorący Temat” tematem wiodącym była kwestia nieoficjalnych informacji o odejściu z rządu Jarosława Kaczyńskiego. Prezes Prawa i Sprawiedliwości, według przekazów medialnych, chce skupić się na zarządzaniu partią, ponieważ jak sam uważa, zbyt mało uwagi temu poświęcał.

Jeśli ktoś obserwował wcześniejsze polityczne działania Jarosława Kaczyńskiego to mógł się spodziewać takiej decyzji. Prezes PiS czuje się najlepiej w roli naczelnika własnego ugrupowania, wtedy jest w swoim żywiole – podkreślił Orłowski.

Proszę mi wierzyć, jeśli Kaczyński zrealizuje te zapowiedzi to oznacza bardzo poważne zmiany w polityce. Najbliższe tygodnie nam wiele wyjaśnią – dodał.