0

Kaczyński odda władzę?! Wybory na prezesa PiS już latem

Share

Już w lipcu odbędą się wybory prezesa PIS. Jarosław Kaczyński zapowiedział, że po raz kolejny będzie w nich startować. Jednak te wybory mogą skończyć dla niego porażką.

Już 3 lipca politycy Prawa i Sprawiedliwości wybiorą prezesa partii. Jarosław Kaczyński zapowiedział jakiś czas temu, że po raz ostatni będzie startować w wyborach. Mimo to, że jeszcze niedawno polityk cieszył się sporym zaufaniem w kręgach partii, teraz jednak ma coraz więcej przeciwników. W związku z tym Kaczyński już wkrótce może stracić władzę.

Wiceminister infrastruktury, Marcin Horała postanowił skomentować kandydaturę Kaczyńskiego w wyborach. Polityk twierdzi, że “nikt nie wyobraża sobie innego prezesa”.

Oczywiście pozycja pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego jest niepodważalna. Myślę, że nikt nie wyobraża sobie innego prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Bardzo cieszymy się, że będzie on kandydował na kolejną kadencję. Jestem przekonany, że będzie to miażdżące zwycięstwo na kongresie – powiedział podczas rozmowy z wpolityce.pl.