0

Kaczyński ostro o Morawieckim! „Jest potworem…”

Share

Jarosław Kaczyński ostro o Mateuszu Morawieckim. Prezes PIS ujawnił, jak Premier zachowuje się wobec swoich kolegów z pracy.

Wydaje się, że Jarosław Kaczyński twardo trzyma PIS. Okazuje się jednak, że nic bardziej mylnego. Podczas rozmowy z “Wprost”, prezes partii rządzącej zdradził, jak Morawiecki zachowuje się wobec swoich kolegów z pracy. Nazwał Premiera “potworem”.

Premier jest potworem pod względem dawania urlopów. Sam nie jeździ na wakacje. Bierze sobie najwyżej kilka dni urlopu. Moralnie wszystkich współpracowników zmusza do pracy. Dzięki Bogu już mam uprawnienie emerytalne i mogę się wyrwać w sierpniu na wakacje – powiedział.

Kaczyński został też zapytany o Beatę Szydło. Prezes PIS podkreślił, że teraz jest w “gorszej formie” przez problemy z synem.

Bardzo wysoko cenię Beatę i ją lubię. Miała kłopoty matczyne i jest zrozumiałe, że jest dzisiaj w gorszej formie. Jeżeli jej syn jest atakowany dlatego, że jest synem byłej premier i nawet jeżeli sprzedaje worki, to też jest źle, to trudno się dziwić frustracji matki – dodał.