0

Kadyrow fantazjuje o KAPITULACJI Ukrainy! Pokazał film z fałszywym Zełenskim

Share

Ramnaz Kadyrow nie daje o sobie zapomnieć. Czeczeński przywódca nagrał film na którym przedstawia moment podpisania przez prezydenta Wołodymyra Zełenskiego aktu bezwarunkowej kapitulacji Ukrainy. Internauci nie pozostawiają suchej nitki na tej twórczości.

Film pojawił się na oficjalnym kanale Telegram. Szef Republiki Czeczeńskiej dorzucił do niego swój autorski komentarz.

Pilnie! W związku z odepchnięciem sił ukraińskich w Ługańsku i całkowitym wyzwoleniem republiki od banderowców, Zełenski podpisał akt bezwarunkowej kapitulacji. Najpierw publikujemy wpis z biura. Uprzejmie prosimy o nie bombardowanie filmu złośliwymi komentarzami, aby uniknąć zawału serca u już i tak przestraszonej osoby – napisał.

To nie pierwszy raz, gdy Kadyrow walczy o miano króla internetowej żenady. Do tej pory kilkukrotnie pozwalał sobie na wpisy czy wypowiedzi, które określać można mianem śmiesznych a nawet żenujących.

Ukraina to już zamknięty temat. Interesuje mnie Polska. Po Ukrainie, jeżeli będzie taki rozkaz, pokażemy co możemy zrobić w 6 sekund. Lepiej odbierzcie waszą broń od najemników – mówił do Polaków kilka tygodni temu.