0

Kobieta dotkliwie pobiła męża, bo ten … nie odpowiedział, czy jest ładna. 20-latka trafiła do aresztu

Share

To nie żart, a smutna rzeczywistość dla mieszkającego w teksasie mężczyzny, męża Luiz Guadalupe Ramirez. 20-letnia kobieta dokonała brutalnego pobicia, bo mężczyzna nie odpowiedział na pytanie – czy jest ładna?

Jak informują dziennikarze dailymail.co.uk, para spędzała wieczór w kinie. Z relacji mężczyzny wynika, że spokojnie siedziała na seansie, gdy nagle kobieta wybiegła z sali. Mężczyzna nie wiedząc, co się dzieje, ruszył w pogoń za żoną. Dogonił ją dopiero przy samochodzie.

Kobieta była wzburzona i zaczęła okładać mężczyznę pięściami. Nie zaprzestała nawet, gdy razem wracali do domu. Gdy dotarli na miejsce kobieta zaatakowała także innych członków rodziny, którzy starali się ją powstrzymać.

20-latka uspokoiła się dopiero, gdy na miejscu pojawiła się policja. Ramirez starała się przekonać funkcjonariuszy, że mężczyzna kłamie, twierdząc iż został pobity. Niestety dla niej, policjanci uwierzyli mężowi i jego otoczeniu. Kobieta została aresztowana i oczekuje na rozprawę.

W całej sytuacji, ciekawostką jest zeznanie jakie złożył mąż 20-latki. W trakcie przesłuchania miał stwierdzić, że nie usłyszał pytania kobiety, ponieważ w kinie było nazbyt głośno.

Źródło: Dailymail.co.uk