0

Kołakowska atakuje „chorobę” Piasecznego. „Kiepski aktor z ciebie…”

Share

Andrzej Piaseczny zakaził się koronawirusem i trafił do szpitala. Viola Kołakowska zaatakowała piosenkarza, zarzucając mu kłamstwo i udawane choroby.

Andrzej Piaseczny jest zakażony koronawirusem. Na swoim instagramowym profilu piosenkarz poinformował, że trafił do szpitala i jest podłączony do podłączony do aparatury ułatwiającej oddychanie.

Kochani wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co może się z nami wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj – powiedział.

Nagranie piosenkarza postanowiła skomentować Viola Kołakowska. Aktorka zarzuciła Piasecznemu kłamstwo. Celebrytka przekonuje, że ktoś zapłacił gwiazdorowi, aby udawał chorobę.

Cóż to jest za żenada. Kiepski aktor z ciebie Andrzej, naprawdę zły… Co to jest za obrzydliwa propaganda… Do czego się posuną? Co za to dostałeś? – napisała na swoim profilu.

Tymczasem menedżerka Piasecznego, Julita Janicka, skomentowała stan zdrowia gwiazdora.

Andrzej czuje się już trochę lepiej i jest pod opieką lekarzy. Jesteśmy dobrej myśli – powiedziała w rozmowie z portalem o2.pl.