0

Kolejne zmiany w „Świecie według Kiepskich”! Nowe odcinki, nowa obsada

Share

“Świat według Kiepskich” powrócił na antenę z nowymi odcinkami. W nowym sezonie pojawiają się nowi aktorzy w stałej obsadzie.

“Świat według Kiepskich” powrócił z nowymi odcinkami 27 października. W nowym sezonie nie zabraknie niespodzianek. Dwa odcinki powstały jeszcze przed pandemią koronawirusa, więc widzowie zobaczą Ryszarda Kotysa i Dariusza Gnatowskiego. Do obsady dołączy Hanna Śleszyńska jako Zofia Strzygoń, czyli matka Oskara oraz Hanna Klepacka, która wcieli się w sklepową Adelajda Muchomorek.

Producentem nowych odcinków serialu jest ATM GRUPA S.A. W nowym sezonie występują: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Anna Ilczuk, Bartosz Żukowski, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski, Ryszard Kotys, Hanna Śleszyńska, Hanna Klepacka, Sławomir Szczęśniak. Reżyserem serii jest Adek Drabiński – podaje Interia.pl.

Dotychczas wyemitowane zostały 564 odcinki serialu. Jak zdradza dyrektor programowa telewizji Polsat, Nina Terentiew hitowa produkcja nie skończy się na 34.sezonie.

„Świat według Kiepskich” się kręci i nadal będzie. Ten serial to wielka tradycja Polsatu i wielka wartość. Czy się to komuś podoba czy nie. Mamy nowe, bardzo dobre scenariusze. Dołączyli nowi aktorzy. Dopóki jeden z najwybitniejszych polskich aktorów – Andrzej Grabowski, chce grać tę rolę, to warto pisać te scenariusze choćby tylko dla niego – powiedziała jakiś czas temu.