1

Kończ waść…! Jaś Kapela chce walczyć w MMA! Pojawiają się pierwsze nazwiska przeciwników…

Share

Temu Panu już dziękujemy… niestety nie! Jaś Kapela nie daje o sobie zapomnieć w internecie. Lewacki publicysta (poeta, pieśniarz itd.) chce walczyć w klatce na zasadach MMA w nacjonalistami/kapitalistami. Chętni mogą ustawiać się w kolejce.

Jak myślicie, ile powinienem wziąć za udział w walce MMA? I z jakim nacjonalistą/kapitalistą chcielibyście mnie zobaczyć w oktagonie? Najlepiej w mojej kategorii wagowej, choć dla Ziemkiewicza mogę zrobić wyjątek – napisał na twitterze pracownik „Krytyki Politycznej”.

Choć większości z nas ciężko sobie wyobrazić, że taka osoba może walczyć w formule MMA, to jednak Jaś Kapela wydaje się, że podchodzi do sprawy zupełnie poważnie. Co ciekawe w komentarzach zaczęły pojawiać się sugestie, że podobną wagę może mieć Krzysztof Bosak, poseł Konfederacji.

Zważyłem się (55,2 kg), więc poproszę o typków w kategorii muszej :p choć jak potrenuję, to pewnie dojdę do 60, w końcu mięśnie dużo ważą – dodał Kapela.

Niestety, co bardzo smutne, gdyby Jaś Kapela faktycznie chciał spróbować swoich sił w walce, to najprawdopodobniej znalazłaby się organizacja freak fightowa, która za takie „show” wyłożyłaby pieniądze.

Mamy jednak nadzieję, że nikt nie zgłosi się z chęcią rywalizacji i lewacki publicysta będzie mógł jedynie wylewać swoje żale na twitterze i innych mediach społecznościowych.