0

Konflikt Zenka Martyniuka i Marcina Millera? Mocne słowa o królu disco polo

Share
Jan Bieńkowski

Nie każdy żart śmieszy, a szczególnie wtedy, gdy jest on wymuszony. Tym razem bohaterem nieśmiesznego dowcipu został Zenek Martyniuk, a inicjatorem zajścia był Marcin Miller. Lider BOYS został mocno skrytykowany przez fanów.

Cała akcja miała miejsce w radiu VOX FM, gdzie gościł Marcin Miller. W trakcie programu wokalista dał się namówić na „wkręcenie” Zenka Martyniuka. Miało być śmiesznie, niestety wyszło fatalnie.

Zenuś, słuchaj, prośba jest do Ciebie. Otóż 18 sierpnia 2020 będą moje 30 gody. To już perłowe (…) Ja mam hotel na Teneryfie, ale nikomu o tym nie mówiłem. No i tam zapraszam wszystkich swoich gości. Ja będę tam ze swoją żoną Ty, cały zespół zaprosimy. (…) Może byście pograli trochę, ja bym też pośpiewał – przekonywał w telefonicznej rozmowie lider BOYS.

Zenek Martyniuk od początku starał się wymijająco, acz z wielką klasą, wyjaśnić koledze z branży, że jest będzie to praktycznie niemożliwe. Tłumaczył m.in. iż nie zna jeszcze pełnego terminarza koncertów w 2020 roku.

Termin dopasujemy do Ciebie, w końcu Ty jesteś tu osobą najważniejszą, Ty jesteś królem Zeniu – dodał Miller.

Bez przesady – odpowiedział, wyraźnie zawstydzony Martyniuk.

Dopiero po tych słowach, Marcin Miller wyjaśnił, że jest to „wkrętka” przygotowana na potrzeby radiowego programu. To jednak nie powstrzymało fanów od serii negatywnych komentarzy na temat „żartu”.