3

KoronaPROPAGANDA się sypie! Coraz więcej w pełni ZASZCZEPIONYCH trafia do szpitali. Stanowią już większość

Share

Tylko niezaszczepieni ciężko chorują i umierają – to zdanie powtarzane przez korona propagandystów w mediach głównego nurtu. Okazuje się jednak, że prawda jest zgoła inna, a statystyki są bezlitosne dla takiej tezy.

80 proc. osób hospitalizowanych z powodu zakażenia COVID-19 stanowią osoby niezaszczepione – mówiła specjalistka ds. chorób zakaźnych Karine Lacombe, 30 listopada bieżącego roku.

Statystyki postanowiła sprawdzić redakcja „Liberation”. Kolejny raz potwierdziło się, że statystyki podawane są w taki sposób, aby idealnie pasowały do narracji. Liczba hospitalizacji w Francji w ostatnich dniach wygląda bowiem zupełnie inaczej.

Obecnie w szpitalach stosunek osób zaszczepionych do niezaszczepionych wynosi 57 procent do 43 procent, na korzyść w pełni „bezpiecznych”. Może zatem główna kwestia leży w ciężkich przebiegach? W tym przypadku według oficjalnych raportów mamy „remis” 50 do 50. Zaś jeśli chodzi o zgony, to kolejny raz więcej jest osób w pełni zaszczepionych czyli 54 procent, do 46 niezaszczepionych.

3 grudnia na COVID-19 zmarło 114 osób, a ponad 60 z nich było zaszczepionych.

Źródło: CentrePresse.fr Owernia