2

KoronaPROPAGANDA trwa! Prof. Fal przekonuje: Przywieziemy wirusa z wakacji! Będzie powtórka z jesieni 2021

Share

Zdecydowanie przywieziemy wirusa, przywieziemy kolejne warianty – fakt, że nie różniące się zdecydowanie od poprzednich wariantów – twierdzi „korona ekspert” profesor Andrzej Fal. W rozmowie z Polsat News przekonywał, że na jesieni czeka nas kolejna fala zachorowań na COVID-19.

Przypomnijmy, od kilku dni w mediach, coraz więcej mówi się o rosnących liczbach pozytywnych wyników testów. Statystyki rosną między innymi w Hiszpanii, Włoszech, Niemczech i Francji.

W związku z tym uaktywnili się także znani widzom „korona eksperci”, którzy wprost wskazują, że przed nami kolejna fala zachorowań na COVID-19.

Wydaje mi się, że to jest rzecz chyba co do której większość z nas nie miało wątpliwości, że to nastąpi, bo podobny scenariusz mieliśmy w zeszłym roku, że późną wiosną czy wiosną cieszyliśmy się, nawet ogłaszaliśmy, że epidemia ma się ku końcowi, po czym w czasie lata, a już w szczególności w tym okresie powrotów do szkoły, czyli mówimy tutaj o powiedzmy końcówce sierpnia i wrześniu, okazywało się, że tak naprawdę wirus nie odpuścił – mówił prof. Fal.

Dziennikarka dopytywała, czy początkiem dużej fali zakażeń może być fakt tego, iż duża część Polaków wyjedzie na wakacje do Włoch, gdzie już teraz, liczba pozytywnych testów jest bardzo duża.

Zdecydowanie przywieziemy wirusa, przywieziemy kolejne warianty – fakt, że nie różniące się zdecydowanie od poprzednich wariantów. Właściwie wyliczamy je tylko dla porządku, bo jedyne, co umiemy o nich powiedzieć, to że są jeszcze bardziej zakaźne niż poprzednie warianty, natomiast wydaje się, że ich przebieg i skutki przez nie pozostawiane trwale nie są w żaden sposób gorsze, czy silniejsze niż były poprzednie – tłumaczył „korona ekspert”.