7

KoronaSZALEŃSTWO trwa! Covid roznosi się przez … puszczanie bąków!

Share

KoronaSZALEŃSTWO trwa w najlepsze i zaskakuje nas kolejnymi „historiami”. Tym razem społeczeństwo starają się zaskoczyć ministrowie brytyjskiego rządu, którzy twierdzą, że koronawirus może rozprzestrzeniać się przez puszczanie gazów.

Ta fekalna informacja opisana została przez dwa poważne brytyjskie mediach Mirror oraz Telegraph. Dziennikarze z obydwu redakcji rozmawiali z politykami z wysp, którzy są przekonani, że istnieją dowody na zakażenia poprzez „puszczanie bąków”.

Podejrzenia mają wynikać między innymi z faktu, iż koronawirus według testów znajdowany był w fekaliach. Co więcej, naukowcy podkreślają, że wytwarzane przez człowieka „wiatry” są bezpośrednim odpowiednikiem kaszlu.

Według informatorów, w brytyjskim rządzie jest w posiadaniu badań przeprowadzonych w Australii oraz Hongkongu.

Szczerze powiedziawszy, to dochodzimy do czasów, w których kompletnie żadne zdanie „naukowców” nas nie zaskakuje. Nie ma już chyba pomysłów, które moglibyśmy określić mianem absurdalnych, bo prędzej czy później znajduje się osoba, która mianuje się ekspertem i będzie takie tezy głosiła jako prawda objawiona – mówi Marcin Jan Orłowski, redaktor naczelny Wolność TV.