4

„KoronaZAMORDYSTA” Kosiniak-Kamysz chce OBOWIĄZKOWYCH szczepień przeciw COVID-19. „Gdyby Niedzielski przedstawił potrzebę…”

Share

Gdyby Adam Niedzielski przedstawił potrzebę obowiązkowych szczepień, to ja bym nie miał nic przeciwko – mówi Władysław Kosiniak-Kamysz lider PSL. Tym samym polityk kolejny raz pokazał swoją prawdziwą „korona zamordystyczną” twarz.

Przypomnijmy, to nie pierwszy raz, gdy szef Polskiego Stronnictwa Ludowego potwierdza, iż jest zwolennikiem rozwiązań, które doprowadzą do przymusu szczepień przeciw COVID-19. Jego zdaniem, taką decyzję musi zaproponować ministerstwo zdrowia.

Gdyby Adam Niedzielski przedstawił potrzebę obowiązkowych szczepień, to ja bym nie miał nic przeciwko. Od tego jest minister zdrowia, by podejmował takie decyzje – tłumaczył Kosiniak-Kamysz na antenie Polsat News.

W trakcie rozmowy pojawiła się kwestia „zachęt”, które może stosować rząd, aby Polacy w większej ilości, zdecydowali się na zaszczepienie.

W tych obostrzeniach brakuje mi zachęty finansowej, ulgi podatkowej czy wysłania do niezaszczepionych maila, sms, listu z wyznaczoną datą szczepienia. Musisz odmówić, jeśli nie chcesz przyjść – stwierdził.

Oczywiście, każdy ma prawo odmówić, ale skoro państwo zapewnia każdemu darmowe szczepienia, to niech taka osoba wykona minimalny wysiłek – dodał.

Źródło: Polsat News