0

Korwin-Mikke OSTRO o władcy Rosji! „Psychiatrzy zauważają, że z Putinem dzieje się coś złego”

Share

Janusz Korwin-Mikke w ostrych słowach skomentował zachowanie Władimira Putina. Napisał, że atakowanie drugiego państwa bez uprzedniego wypowiedzenia mu wojny to zbrodnia. „Psychiatrzy zauważają, że z Putinem dzieje się coś złego” – dodał.

Rosja wbrew wszelkiej logice napadła na Ukrainę i doprowadziła do wojny totalnej. Lider Konfederacji napisał na Twitterze, że jako, że Rosja nie wypowiedziała Ukrainie wojny to jest skandal. Mówił też o stratach wśród cywili i żołnierzy.

Media podkreślają, że oprócz żołnierzy na Ukrainie giną również cywile. Tymczasem atakowanie państwa bez wypowiedzenia wojny jest zbrodnią – niezależnie od tego, czy giną żołnierze, czy cywile. A działania Rosji są bez sensu! – napisał polityk.

Według Janusza Korwina-Mikke to jak zachowuje się prezydent Rosji świadczy o tym, że „jest tylko jedno logiczne wyjaśnienie: Putin zwariował”.

Albo czegoś b. ważnego nie wiemy… – zauważył polityk.

Ja od pięciu dni ze zdumieniem mówiłem i pisałem, że posunięcia rosyjskie na Ukrainie są nielogiczne i nie do końca wytłumaczalne. Dziś rano Żona zwróciła mi tu uwagę, że psychiatrzy od kilku tygodni zauważają, że z prezydentem FR dzieje się coś złego – dodał.

Nie dość, że w Ameryce kilku multimiliarderów dostało małpiego rozumu, to jeszcze i to u naszych granic! Do tej pory JE Włodzimierz Putin był precyzyjnie działającym, przewidywalnym politykiem – na co najlepszym dowodem jest, że bez trudności przewidywałem Jego posunięcia. Realizował z sukcesem cele Federacji, a właściwie Rosji. Ręce składały się do oklasków, gdy bezszelestnie przejął Białoruś, gdy idioci z USA (i Polski…) pomogli Mu osadzić buntującego się prezydenta Kazachstanu… – powiedział JKM.

Na nieszczęście rosyjscy dygnitarze uwierzyli, że Wódz ma zawsze rację – co przecież udowodnił. Więc teraz bez wahania wykonują Jego erratyczne rozkazy i polecenia – dodał poseł.