0

Korwin-Mikke UJAWNIA czy dojdzie do III WŚ i użycia bomby atomowej! „To bardzo prawdopodobne” [WIDEO]

Share

Janusz Korwin-Mikke w cotygodniowym Q&A na kanale Krul TV, wypowiedział się na temat, czy grozi nam wybuch III Wojny Światowej, oraz czy grozi nam wojna atomowa. „To bardzo prawdopodobne” – powiedział poseł Konfederacji.

Prezes partii KORWiN, odpowiedział na pytanie: Czy świat pogrąży się w chaosie i koniec końców wybuchnie wojna atomowa?

– Niestety jest to bardzo prawdopodobne, wygląda na to, że tracimy kontrolę nad tym co się dzieje. W Rosji są takie głosy, że jako, że Rosja nie może wygrać wojny konwencjonalnej. To jest pomysł by użyć małych taktycznych bombek atomowych. Ale jak się użyje małych, to dlaczego druga strona ma nie użyć trochę większych taktycznych bombek atomowych?  – mówi poseł Konfederacji.

– Nastąpi eskalacja tego konfliktu, którego już nikt nie zatrzyma. Proszę zwrócić uwagę na bardzo nie ładne działanie Rosji. Rosja, która w związku sowieckim uznała zasadę, że kto pierwszy użyje broni jądrowej, zostanie uznany za zbrodniarka wojennego. Lat temu sześć zmieniła doktrynę wojenną i powiedziała, że jeżeli zostanie zagrożony byt Rosji, to ona pierwsza użyje broni jądrowej – zauważa JKM.

– Ale przecież w tej chwili nic nie było zagrożone, póki co to Rosja zaczęła tą wojnę z Ukrainę, a nie musiała tego robić – dodał polityk.

Całość poniżej.