0

Korwin-Mikke WPROST! „Cezar, Napoleon i Kościuszko byliby dziś skazani jako „zbrodniarze wojenni”

Share

Janusz Korwin-Mikke cały czas jeździ po kraju i zachęca Polaków do wolnościowej wizji Polski . Podczas jednego ze spotkań mówił o wartościach europejskich. „Cezar, Napoleon i Kościuszko byliby dziś skazani jako „zbrodniarze wojenni”  – napisał polityk.

Wakacje z Konfederacją dalej trwają. Janusz Korwin-Mikke przemierza niemal całą Polskę i przekonuje tłumy swoich sympatyków, do wolnościowej idei.

Obecnie Janusz Korwin-Mikke odwiedza Śląsk. Na spotkaniach pojawia się m.in. w towarzystwie kandydatki Konfederacji na prezydent Rudy Śląskiej, Pani Bożeny Modzelewskiej.

Niektóre problemy rozstrzyga się przez wojny

Janusz Korwin-Mikke na jednym ze spotkań dyskutował o różnicach między wartościami europejskimi a wartościami unijnymi. Prezes stwierdził, że czasem tylko wojna rozwiąże dany problem.

„Właśnie skończyłem dyskusję o wartościach europejskich, a 'unijnych’. Nie dodałem, że jedną z wartości europejskich było to, iż niektóre problemy rozstrzyga się przez wojny i pomniki Cezara, Napoleona, czy Kościuszki JESZCZE stoją. Dziś byliby skazani jako 'zbrodniarze wojenni’” – uważa lider Konfederacji.