0

Korwin-Mikke znowu przewidział kryzys! Nie uwierzysz ile kupił cukru na zapas

Share

Janusz Korwin-Mikke okazuje się, że zrobił ogromne zapasy cukru. Poseł pochwalił się „Super Expressowi”, że kupił aż 60 kg! Polityk od lat znany jest ze swojego zamiłowania do słodzonych napojów i słodkości. Ujawnił, że do herbaty sypie aż 7 łyżeczek cukru.

W ostatnich tygodniach wzrosło zainteresowanie cukrem. W wielu sklepach klienci zaczęli go wykupować, co napędziło panikę i doprowadziło do wprowadzenie reglamentacji. Wiele sieci sklepów zezwala na zakupu 3 lub 5 kilogramów na jeden rachunek. To jednak nie rozwiązało problemu.

Korwin-Mikke zakupił ogromne ilości cukru

Ciężko nie zauważyć, że w ciągu roku cena za „białe złoto” wzrosła ze średnio 2,66 zł do 3,96 zł za kilogram. Mimo zapewnień Krajowej Grupy Spożywczej, że cukru na pewno nie zabraknie wiele osób robiło duże zapasy. Tak samo zrobił Janusz Korwin-Mikke. Poseł powiedział, że ma spory zapas.

– Jakiś czas temu kupiłem 60 kg cukru i mam spokój, mam zapas. Kupowałem jakiś czas temu za 2,90 zł chyba – powiedział w rozmowie z „Super Expressem”.

JKM znany jest z tego, że jest miłośnikiem słodzonych napojów i słodyczy. W rozmowie z „SE” przyznał, że dużo słodzi, dzięki czemu ma dużo energii.

– Nie oszczędzam na cukrze, słodzę siedem łyżeczek i mam dużo energii! –podkreślił polityk Konfederacji.

Źródło: Super Express