0

Kosiniak-Kamysz wzywa do SEGREGACJI Polaków! Baseny i restauracje tylko dla zaszczepionych?

Share

Luzowanie lockdownu tylko na papierze? Jeszcze niedawno minister Adam Niedzielski hucznie ogłaszał otwieranie gospodarki. Okazuje się jednak, że może to być otwarcie „tylko dla wybranych”.

Głos w sprawie zabrał na antenie „Polsat News” Władysław Kosiniak-Kamysz. Lider PSL nie ukrywa, że jest zwolennikiem, aby luzowanie ograniczeń dotyczyło tylko osób, które zdecydowały się zaszczepienie.

To dla promocji szczepień byłoby na pewno ciekawe. Zaszczepisz się, masz więcej uprawnień – wolę taki sposób niż odgórny nakaz, bo ten drugi może być nieskuteczny. To będzie zachęta do korzystania z normalniejszego życia niż obecnie – stwierdził poseł PSL.

Jednocześnie polityk podkreślił, że nie jest zwolennikiem obowiązkowości szczepienia. Zapewne zrobił to tylko po to, aby nie być wrzuconym do jednego worka z Adrianem Zandbergiem i jego lewicowej ekipy.

Przypomnijmy, jak dotąd pomysły segregacji Polaków na zaszczepionych i niezaszczepionych padały z ust wielu przedstawicieli m.in. obozu władzy. Takie zdanie prezentował między inny Jarosław Gowin. Wicepremier już kilka tygodni temu twierdził,