0

Królowa Elżbieta II trafiła do szpitala! Jaki jest stan zdrowia brytyjskiej monarchini?

Share
Iza Husselbank

Stan zdrowia królowej Elżbiety II się pogorszył?! Brytyjska monarchini spędziła noc w szpitalu. Jest oświadczenie Pałacu.

Wielka Brytania zaniepokojona. Ostatnio królowa Elżbieta II odwołała swoją podróż do Irlandii Północ, która miała odbyć się 20 października. Jak poinformował Pałac Buckingham w oficjalnym oświadczeniu, powodem takiej decyzji zalecenia lekarzy, by “odpoczęła przez kilka najbliższych dni”.

Teraz okazało się, że brytyjska monarchini trafiła do szpitala. Buckingham przekazał, że królowa była spędziła noc w szpitalu Króla Edwarda VII, gdzie poddano ją “wstępnym badaniom”. Rzecznik rodziny królewskiej zapewnia, że Elżbieta II czuje się już znacznie lepiej.

Brytyjskie tabloidy podkreślają, że ostatnie miesiące nie były dla Elżbiety II łatwe, co mogło znacznie wpłynąć na jej stan zdrowia. Za szczególnie traumatyczne momenty podaje się śmierć małżonka monarchini – księcia Filipa oraz “zdradę” księcia Harry’ego i Meghan Markle, którzy zafundowali całej rodzinie niezły roller coaster – pisze Pudelek.

Źródło: pudelek.pl