0

Krystian Ochman odwołuje koncerty. Piosenkarz trafił do szpitala

Share

Krystian Ochman odwołuje koncerty. Jak się okazało, reprezentant naszego kraju na tegorocznej Eurowizji trafił do szpitala. Fani gwiazdora zaniepokojeni.

Krystian Ochman to młody polski wokalista i kompozytor. W 2020 roku zwyciężył w 11. edycji programu The Voice of Poland, a dwa lata później był reprezentant Polski w 66. Konkursie Piosenki Eurowizji, w którym zajął 12 miejsce.

23-latek miał zaplanowane koncerty w Suchej Beskidzkiej oraz Łodzi, jednak odwołał swoje występy w związku z problemami zdrowotnymi. O tym poinformował fanów za pośrednictwem social media.

Kochani, przepraszam najmocniej, ale dzisiejszy koncert w Łodzi musimy przenieść na 2 września. Wszystkie bilety oczywiście zachowują ważność i mam nadzieję, że spotkam się z wami wszystkimi w nowym terminie – napisał.

Młody gwiazdor wyznał, że ma problemy z gardłem i odwiedził laryngologa. Kilka dni później zamieścił zdjęcie ze szpitala i podziękował fanów za wsparcie.

Dziękuję wam za miłe słowa wsparcia. Przepraszam, nie byłam aktywny, ale wciąż przebywam w szpitalu. Czuję się coraz lepiej, do jutra! – napisał 23-latek.