4

Krystyna Janda atakuje niezaszczepionych! Chce brutalnych, ostrych zasad

Share
Iza Husselbank

Trzecia dawka preparatu przeciw COVID-19 ma być obowiązkowa? Krystyna Janda zabiera głos w sprawie! Chce karać osób niezaszczepionych.

W Polsce coraz częściej mówi się o wprowadzeniu obowiązku szczepienia trzecią dawką przeciw Covid-19. Krystyna Janda postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Artystka nie ukrywa, że już nie może doczekać się, gdy trzecia dawka preparatu będzie dostępna w Polsce. Podkreśliła, że w Europie dostępna już od dawna, “nawet w najgorszej niemieckiej dziurze, gdzie mieszka jej rodzina”.

Trzecia dawka? Boże, kiedy ona będzie? Tak jest wszędzie, tylko nie tutaj! Ja tego nie rozumiem! Widziałam w Austrii jak wyproszono rodzinę z dwójką małych dzieci o drugiej w nocy, bo nie mieli zaświadczenia o szczepieniu. Tak jest wszędzie. Ja nie chcę się spotykać z ludźmi niezaszczepionymi – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Janda uważa, że powinno się wprowadzić dodatkowe obostrzenia wobec osób niezaszczepionych. To jeszcze nie wszystko, zdaniem aktorki “ludzie niezaszczepieni nie powinni móc chodzić do pracy”.