7

Krystyna Janda nie odpuszcza! „Drą się, że Janda to ku*wa i dzieli ludzi”

Share

Perspektywy ciemnieją każdego dnia. Rośnie agresja i nienawiść – mówi Krystyna Janda w rozmowie z Tomaszem Lisem, w najnowszym numerze tygodnika „Newsweek”. Aktorka kolejny raz postanowiła wyrzucić z siebie wiadro pomyj w stosunku do nielubianych przez nią grup społecznych.

W trakcie dyskusji pojawia się wiele wątków, każdy przepełniony negatywnymi komentarzami. Jednym z najmocniejszych jest odniesienie do „antyszczepionkowców”, którzy wywołują u celebrytki ogromny strach przed śmiercią.

Perspektywy ciemniają każdego dnia. Rośnie agresja i nienawiść. Stoją jacyś bezczelni bez maseczek przed teatrem i drą się, że janda to kur*wa i dzieli ludzi. A tacy jak oni zarazili moich przyjaciół, którzy umarli – stwierdza.

To oczywiście nie wszystko. Zdaniem Krystyny Jandy wspomniani wyżej „antyszczepionkowcy” nie reagują na prośby o poprawę zachowania i stwarzają realne zagrożenie dla zdrowia i życia.

Proszę, żeby założyli maseczkę albo wyszli. Słyszę: jestem ozdrowieńcem, niech się pani ode mnie odczepi. Tłumaczę, że mnie to w ogóle nie obchodzi. Po prostu się boję, bo pan mi cały czas chucha. Boję się zachorować i umrzeć – dodaje.

Źródło: Newsweek