2

Krzysztof Cugowski zachorował na COVID-19. Syn zdradza jak czuje się legenda polskiej muzyki

Share

Krzysztof Cugowski nie pojawi się w najnowszych odcinkach „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jak informuje portal Fakt.pl, słynny wokalista zachorował na COVID-19.

71-letni muzyk nie mógł pojawić się w Warszawie, jednak reżyseria pozwoliła mu, aby oceniał uczestników show zdalnie ze swojego domu w Lublinie. Jak podkreślono, jest to pierwsza tego typu sytuacja w historii polskiej telewizji.

Informacje o stanie zdrowia Krzysztofa Cugowskiego przekazał obecny na miejscu najmłodszy syn Chris. Uspokoił fanów artysty, że ojciec czuje się dobrze i w zasadzie nie widać po nim choroby.

Tata nie mógł być obecny w studio z powodów zdrowotnych, ale do końca tygodnia już się wykuruje i będzie mógł śmigać. Na szczęście czuje się bardzo dobrze – mówił.

Sprawę skomentował również inny juror programu Michał Wiśniewski.

Krzysiowi wyszedł test pozytywny, ale troszkę wcześniej, więc to chyba już końcówka, niedługo powinien być z nami, gdy drugi test wyjdzie negatywny. Chciałem mu postawić bańki, ale odmówił, co znaczy, że czuje się bardzo dobrze – żartował lider zespołu Ich Troje.

Źródło: Fakt.pl