0

Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję! Zdradził, jakie będzie lato 2021

Share

Krzysztof Jackowski podzielił się w sieci nową wizją. Tym razem jasnowidz mówił o pogodzie w najbliższych miesiącach: “Będzie upał, ale krótki”.

 

Krzysztof Jackowski to najsłynniejszy jasnowidz w Polsce. 57-latek od lat cieszy się popularnością szczególnie wśród użytkowników internetu. Ostatnio jasnowidz z Człuchowa podzielił się na swoim youtubowym kanale nową wizją. Tym razem zdradził jakiej pogody możemy się spodziewać w wakacje.

Mamy zimno, w końcu przyjdzie lato, ale powiem państwu, że czasami taka myśl mnie nachodzi, że wszystko jest myślą, że nastawienie psychiczne społeczne może powodować coś w naturze. To jest bardzo prawdopodobne, zwróćmy uwagę, że od roku mamy napiętą sytuację, wiosna się popsuła, właściwie przeszła nam mimo chodu, w chłodnym tego słowa znaczeniu. Nastawienie nasze może wpływać, globalne nastawienie, może wpływać na naturę – powiedział wróżbita.

Jackowski też zdradził, jaka pogoda będzie w Polsce. Niestety, nie ma dla nas dobrych wieści.

Moja znajoma jeszcze zimą zapytała mnie, jakie będzie lato i przypomniała mi to, co powiedziałem. Powiedziałem, że będzie fatalne. I jest fatalne. Powiem wam tak: lato z powodu lipca i sierpnia kojarzy mi się… prawdziwe lato będzie krótkie i bardzo upalne. Będzie upał, ale krótki. Ale taki upał ostry. Potem ponownie wrócą deszcze i brzydkie pogody. Jak zaczną się upały, to cieszmy się tym okresem – dodał jasnowidz.